Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Suknelė "PIENĖS PŪKAS"


Ši suknelė dvelkia nerūpestingumu. Kažkam ji kaip tik būtų pats geriausias pasirinkimas, kuris tą vidinę būseną perteiktų. 
Suknelė "PIENĖS PŪKAS"


     O dabar grįšiu prie to, kas yra drabužis socialine prasme. Visuomenės gyvenime drabužis yra tarsi priemonė, padedanti nustatyti socialinę individo priklausomybę. Drabužiai, kuriuos dėvi kūrybinių specialybių žmonės dažnai skiriasi nuo to, ką dėvi valstybės tarnautojai. 
Drabužiai labai daug gali pasakyti apie mus pačius, o neretai ir apie tai, kuo mes norėtume būti, su kuo norėtume susitapatinti. Per drabužius siunčiame žinutes visuomenei apie tai, kuo mes esame, apie tą asmenį, kurį tuo metu mėginame "dėvėti".


  Švelnios pilkos spalvos, kuri yra tokia mėgstama daugelio. Nesinori išsiskirti, būti pastebėtai, bet tuo pačiu gi norisi paryškinti savo eleganciją, o gal net ir intelektą - puikus pasirinkimas.


Suknelė "PIENĖS PŪKAS"

  Nesinori atvirų pečių, kažkokių negerų minčių kyla dėl "negražių" rankų, norisi jas "kažkaip paslėpti" - puikus pasirinkimas. Lengvi "sparnai" jas pridengs ir sukurs pusiausvyrą apatinei suknelės daliai. 
Mėgstate rankas laikyti kišenėse, taip saugiau - su šiuo pasirinkimu taip ir jausitės. Įsigykite "PIENĖS PŪKĄ", ji ne tik graži, bet ir sprendžia kai kurias kažkur gyliai pasislėpusias psichologines "baimes".

Suknelė "PIENĖS PŪKAS"


Sukurta su meile:  

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Klasikinis paltas iš kašmyro

Visiška klasika. Rudeniui ir žiemai.
Surišamas diržas pabrėžia liemenį. Atverstinė apykaklė ne visada yra praktiškas pasirinkimas šaltuoju laikotarpiu, tačiau tai gali būti dar viena galimybė keisti nuotaiką įvairiais kaklo aksesuarais - tiek kailinėmis detalėmis, tiek šilko ar kašmyro šaliais.

Prie šio palto dera tiek tamsiai rudi, tiek šviesūs, atkartojantys palto spalvą margi batai. Skirtingas stilius kuria skirtingą nuotaiką. Batų nuotraukos iš www.pinterest.com

Vyšninė aksominė suknelė su nėriniais

Aksominė suknelė su nėriniais. Jais puošta suknelės apačia, priekaklis, rankovių apačia ir krūtinės linija.

Be to, norėjosi gyvumo, kažkokios pavasariškos nuotaikos. Ją sukūriau prisiūdama šilko raukinius suknelės ir rankovių apačioje. Padariau šilko kaspinais surišamą apykaklę - stovę.

Ir vėl pagal nuotaiką - norisi santūrumo, - kaspinai paslepiami ir lieka tik nėriniais puošta apykaklė - stovė. Nugaroje vienas iš akcentų - po krūtine surišama juostelė - kaspinukas iš aksomo. Tai yra staigmena:)Pagaminta su meile Loretari http://loretari.wixsite.com/loretari-design/apie

Kaklo papuošalai su gėlėmis

Ir taip pražydo gėlės speige. Tai kaklo papuošalai švelnios spalvos gėlių su kontrastuojančia juoda spalva.


Šis kaklo papuošalas gali būti dėvimas ir ant rankos, ir ant diržo ar dar kur - viskas priklauso nuo išradingumo.
Kitas kaklo papuošalas - iš didesnių gėlių.


Pagaminta su meile
http://loretari.wixsite.com/loretari-design/apie