Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Suknelė "ROŽINĖ SVAJONĖ"


Kokie skirtingi mūsų pasirinkimai bebūtų, bet visos mes per juos kuriame tai, su kuo norime susitapatinti, kuo norime būti.
Šią suknelę galima įsigyti suknelė "ROŽINĖ SVAJONĖ" arba 

Kad ir ši suknelė. Turėjau puikią galimybę fotosesijos metu aprengti dvi merginas ta pačia suknele. Tik pakeičiau avalynę. Ir emocija, kurią jos norėjo perteikti to paties modelio suknele kardinaliai pasikeitė. Aukštakulniai suteikia elegantiškumo, trapumo įspūdį. Tuo tarpu sportinė avalynė - vėjavaikiškumo, kasdienybės ir laisvumo. Ji net kito pavadinimo prašėsi. Taip "ROŽINĖ SVAJONĖ" virto "ROŽINIU FLAMINGU"
Mano patarimas - visada ieškoti būdų skirtingiems vaidmenims susikurti. Keisti avalynę, ieškoti aksesuarų ir visada dalyvauti tame žaidime, kuriame atrandame pačios save.


Suknelė "ROŽINĖ SVAJONĖ"

Sukurta su meile:  
https://www.loretari.com/

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Klasikinis paltas iš kašmyro

Visiška klasika. Rudeniui ir žiemai.
Surišamas diržas pabrėžia liemenį. Atverstinė apykaklė ne visada yra praktiškas pasirinkimas šaltuoju laikotarpiu, tačiau tai gali būti dar viena galimybė keisti nuotaiką įvairiais kaklo aksesuarais - tiek kailinėmis detalėmis, tiek šilko ar kašmyro šaliais.

Prie šio palto dera tiek tamsiai rudi, tiek šviesūs, atkartojantys palto spalvą margi batai. Skirtingas stilius kuria skirtingą nuotaiką. Batų nuotraukos iš www.pinterest.com

Vyšninė aksominė suknelė su nėriniais

Aksominė suknelė su nėriniais. Jais puošta suknelės apačia, priekaklis, rankovių apačia ir krūtinės linija.

Be to, norėjosi gyvumo, kažkokios pavasariškos nuotaikos. Ją sukūriau prisiūdama šilko raukinius suknelės ir rankovių apačioje. Padariau šilko kaspinais surišamą apykaklę - stovę.

Ir vėl pagal nuotaiką - norisi santūrumo, - kaspinai paslepiami ir lieka tik nėriniais puošta apykaklė - stovė. Nugaroje vienas iš akcentų - po krūtine surišama juostelė - kaspinukas iš aksomo. Tai yra staigmena:)Pagaminta su meile Loretari http://loretari.wixsite.com/loretari-design/apie

Žieminis spindintis šerkšnu paltas

Didelis, šiltas ir jaukus. Paltukas kimono rankovėmis. Jo medžiaga primena spindintį šerkšną.

Pagrindinės detalės, išpildančios visumą - diržas, apykaklė ir dideli atvartai. Labai paprasta - užsimetei, susijuosiai ir jau šilta. O jei reikia labiau šilumas- atlenki atvarta. Ir tai dar vienas galimas paltuko variantas.Kita svarbi detalė - kišenės. Jos įleistinės ir būtinai gilios. Kai šalta, šilta ir gera jose laikyti rankas.


Sukurta ir pagaminta su meile www.loretari.eu